این یک نصیحت نیست!!(الکی!!)

ببینید. یه موضوعی هست، از من ناشناس به شمای رهگذر وصیت! 

قبل از اینکه آدم ازدواج کنه خیلی چیزارو نمیدونه و این خیلی چیزا که میگم بعدا مهمترین قسمت زندگی خواهد شد. حالا اینکه چرا کسی هم چیزی به آدم نمیگه مشخص نیست و شایدم میگن و آدم نمیفهمه!

بگذریم..

قبل از ازدواج چشماتونو باز کنید! ببینین کسی که دارین زندگیتونو با هم شریک میشین کیه!؟ سریع هول برتون نداره! باور کنین خبر خاصی نیست.. سعی کنید شناخت واقعی پیدا کنید و منظورم اصلا این نیست که غذا و رنگ مورد علاقه همو بفهمید!منظورم اینه ببینید تو شرایط سخت چه واکنشی خواهید دید.

یه دوستی دارم که با دوست دخترش تازه بهم زده بود بعد از یه مدت خیلی طولانی، من ازش خیلی کوچیکتر بودم.ولی یک آن درد و  دلش گرفت و شروع کرد به حرف زدن! که این حرفش الان 10 ساله که آویزه گوشمه. گفت "فلانی، با یکی ازدواج کن که خانواده ت بهش شبیه باشه.سطح فرهنگیتون یکی باشه!شرایط مالیتون تقریبا و ترجیحا شبیه باشه. " مسلما اون موقع یه یه دختر پونزده ساله به تنها چیزی که فکر نمیکنه همیناست و فقط یه عشق افلاطونی توجیه ش می کنه! دلیلی که این دوستم گفت و در کسری از ثانیه باورش کرم این بود که "..برای اینکه تو اون رابطه هیچ وقت نمی تونین همدیگه رو خوشحال کنین!"

و این عین حقیقته. یادتون باشه که میوه از درختش زیاد دور نمی افته و شما تو هر خانواده ای بزرگ شده باشید بعدا توی خانواده ای که تشکیل میدید همون طرز تفکر و رفتار و کردار و انتظارات رو خواهید داشت... 

مواظب باشید..

/ 2 نظر / 35 بازدید
آرش

مطلبت خیلی مفیدبود متأسفانه همینطوره که شماگفتی ممنون

sevda

و البته بهترین راه برا خوشبخت بودن اینه که اصلا سراغ ازدواج نری....:)