دیدم که می گما...

همیشه وقتی واسه استاده پای برگه نامه می نویسین
این احتمال رو در نظر بگیرین که بعضی استادا از سر گشادی برگه ها رو میدن همسرشون تصحیح کنه!
!
نشون به این نشون که بنده ترم پیش یه درس تخصصی ۳ واحدی رو با ۴/۵ افتادم٬ به شکایت و مخ استاد زدن که رسید٬ مرتیکه یه خنده تحویلمون داد گفت...عـِــه ! اینا رو زنم صحیح کرده !
عن

/ 9 نظر / 10 بازدید
آیدا

من که تا حالا نامه نوشتنو امتحان نکردم٬اما یه دوست دارم که مقدار قابل توجهی از درساشو با این روش پاس کرده٬حتما بهش میگم قبلش اطمینان حاصل کنه که خود استاد تصحیح می کنه

آدرینا

من آپم... مجبور نيستي بياي و بخوني.. اما من همچنان منتظرم...........

اردشیر بابکان

روزگارتان اهورایی من در وبلاگم مطلب کوتاه جدیدی با عنوان نگرشی بر زندگی اشو زرتشت پیامبر دین زرتشت نوشتم لطفا اگر علاقه دارید آن مطلب را بخوانید و دیدگاهتان را بیان کنید. با تشکر از شما دوست عزیز

سروش

مردتکیه دی ای!!!!

اسطوره

دبیرستان که بودم یه معلم بینش داشتیم سوالا رو طرح میکرد بعد بدون اینکه تصحیح کنه به همه بلا استثنا نمره 10 تا 14 میداد! من خطم خوب بود می رفتم سوالا رو براش مینوشتم با خط قشنگ تا کپی بگیره(اونموقع سیستم زیاد استفاده نمی کردن)بعد بهم می گفت حالا در عوض بیا نمره خودتو دوتا از دوستاتو وارد کن ولی 20 نده منم به خودمو دوتا دوستم میدادم نوزده و نیم!

نمی دونم

برای تا ابد ماندن،باید رفت... گاهی به قلب کسی... گاهی از قلب کسی...

امیر حامد

:))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) عاشق استاد شما شدم من ! من قسم می خورم که اگه یه روز استاد شدم تمام برگه های خانمها رو بدم زنم تصحیح کنه که ...............!