خالی بندان در جهان صنعت گرند، ناشرند،اخیرا دیده شده فیلمسازی هم می کنند!!!

خب من جزو اون دسته از افرادی بودم که می گفتم این انرژی مثبت و کارما و این داستانا، به صورت مجزا (یعنی می دونم با هم فرق می کنن! متذکر نشین!) واقعی ان!

منظورم اینه که مگه میشه یه جماعت **خل باشن بیان این حرفا رو بزنن و هی روش تاکید کنن و سند و مدرک جور کنن، بعد دسته جمعی بشینن جلو دوربین واسه ما تعریف کنن، هان؟؟ یا طرف 500 جلد کتاب بنویسه در موردش و عین چی فروش بره؟

به هر حال به این نتیجه رسیدیم که این روند رو پیش بگیریم!

عارضم حضورتون، کارما که کلا هویج. یعنی طرف می بینی قاتل بالفطره، دزد ِ ناموس، داغون مطلق، یهو چنان به همه جا و همه چی می رسه ، جوری متعجب میشی که می تونم قول شرف بدم حداقل تا دوسال، تضمینی، هیچ نیازی به اپیلاسیون نخواهی داشت.

حالا گیرم کارمائه واقعی هم باشه، اونقد دیر اتفاق می افته که لذتشو نوه نتیجه هامون خواهند برد، و از اونجایی که در زمان مشخص، زجر کافی نکشیدند از دست طرف، مسلما لذت ِ به یک هشتم ِ میزان واقعی تقلیل پیدا می کنه. خب کافی نیست دیگه؟ هست؟؟

می رسیم به بحث شیرین راز و انرژی مثبت و این ماجراها، خب اگه این چیزا واقعی بود که الان من یه مازراتی صدفی مات زیر پام بود، یکی از غول ترین شرکتهای دنیا رو داشتم، استیو جابز رو توی زندگیم حداقل یک بار دیده بودم. و از همه جالب تر، برای سیزدهمین سال متوالی در لاتاری رد نمی شدم. به عبارتی من ِ نوعی ِ رویاپرداز الان آرزویی مونده بود بهش نرسیده باشم؟!؟ یا حتی شما دوست عزیز؟

لذا نتیجه ی داستان اینه که شما هر طور راحتی زندگی کن، مال مردم خور باش، دزد و نارفیق باش، سه دست خنجر دسته زنجان تهیه کن تو جیبت نگه دار برای موقعی که لازم شد از پشت به دوستی رفیقی چیزی بزنی، کلا یک گرگ ِ حرفه ای باش. هیچیتم نمیشه،ککت هم نگزه، نهایت اون دنیا می افتی می سوزی تو جهنم دیگه! (البته شایان ذکره از اونجایی که هویت وجودی اون دنیا کاملا واضح نیست و اینکه اگه شانس ما باشه، یهو رسیدیم اون دنیا، بر فرض بهشت، خدا محبتش رو به بنده هاش نشون می ده و تمام ساکنین جهنم آزاد می شن، با تمام امکانات رفاهی، وی آی پی.) 

اصلا هم به راز و قدرت جذب و این چیزام فکر نکن، ملت دارن با این حرفا سرتو گرم می کنن که تا تو نشستی فکر می کنی به چیزای خوب، اونا پاشن برن چیزای خوبو وردارن! 

همت کن به یه جایی برسی، وقتتم پای پرتاب انرژی هدر نده! 

پاشو عزیزم! پاشو!

/ 3 نظر / 41 بازدید
ش

تو احیاینن غزاله نیستی؟

رضا

چشم! پاشدیم. امید به خدا همه ایران پاشن. بسه دیگه هی بگیم اینا فلان... خودمون هیچ گیر دادیم به اینا! اینا کین؟ ما ایم دیگه! ممنون که فهمیدی کارما اینا خونه نیستن!

فارهه

سلام بیا وبم :) میگم بت ...